Gemeente aanmelden 2023

Ben je beleidsmaker? Meld dan je gemeente aan voor het NK Tegelwippen. Na drie succesvolle edities is het weer zover: van maart t/m oktober barst de strijd los. Gemeenten nemen het tegen elkaar op, wie vervangt de meeste tegels en vervangt ze door planten?

Geef je gemeente op

Vul hieronder jouw contactgegevens in, en de gegevens van de bestuurder namens wie je de gemeente aanmeld (bijvoorbeeld de wethouder openbare ruimte). We nemen vervolgens contact met je op om de aanmelding rond te maken.

Gemeente aanmelden 2022
Is er een of meerdere gemeente(n) die jullie willen uitdagen?

veelgestelde vragen

Meer weten? We hebben de meest gestelde vragen & de antwoorden erop op een rij gezet.

Veelgestelde vragen

Tegelteller

Gewipte tegels in 2024

Totaal gewipt
in alle jaren