Tegels gewipt? Grasmat van De Kuip erin!

Stadion Feijenoord support het NK Tegelwippen in Rotterdam! Daarom stellen zij weer een stukje Kuipgras beschikbaar in ruil voor een tegel uit je (gevel)tuin. En dat is nog niet alles, als extra’tje voor de biodiversiteit krijg je ook een bijenhotel of bio plantje cadeau!

Vorig jaar gingen er 231.000 tegels uit Rotterdamse voor- en achtertuinen, bedrijventerreinen en schoolpleinen om plaats te maken voor groen. Stadion Feijenoord, oftewel De Kuip, steunt deze groene actie en heeft 200 stukken van de legendarische grasmat beschikbaar gesteld om te verloten onder tegelwippers en voetbalfans.

Meer lezen over deze actie? Dat kan hier.

Op de foto: Wethouder Vincent Karremans deelt stukken Kuipgras uit in ruil voor gewipte tegel(s), foto door Jan de Groen.

 

Tegelteller

Gewipte tegels in 2024

Totaal gewipt
in alle jaren